CABLE FLAT FLEXIBLE 26PIN 1.00mm N/A 68mm N/A - L-KLS17-FFC-1.0-26P-L68B
7,81₺
Vergiler Hariç: 6,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS17-FFC-1.0-26P-L68B
- SKU: L-KLS17-FFC-1.0-26P-L68B
Urun Detaylari
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-FFC |
| Kablo Serisi | N/A |
| Kablo Tipi | FFC, FPC |
| Pin Sayısı | 26 Pins |
| Pin Aralığı | 1 mm |
| İletken boyutu | 0.035x0.65 mm |
| Toplam Uzunluk | 68 mm |
| Bağlantı Stili | Top On One Side, Bottom On Other |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | N/A |
Etiketler:
CABLE FLAT FLEXIBLE 26PIN 1.00mm N/A 68mm N/A - L-KLS17-FFC-1.0-26P-L68B
, L-KLS17-FFC-1.0-26P-L68B
, Flat Flexible Kablolar ve Jumperlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.