CABLE FLAT 26PIN 0.635MM 30AWG 7X0.1 GRAY 1MT - L-KLS17-0635-FC-26-2
101,52₺
Vergiler Hariç: 84,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS17-0635-FC-26-2
- SKU: L-KLS17-0635-FC-26-2
Ürün Detayları
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-0635-FC |
| Kablo Serisi | UL2867 |
| Pin Sayısı | 26 Pins |
| Pin Aralığı | 0.635 mm |
| İletken boyutu | 7x0.102 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 30 AWG |
| Voltaj Değeri | 150 V |
| Kablo Rengi | Gray |
Etiketler:
CABLE FLAT 26PIN 0.635MM 30AWG 7X0.1 GRAY 1MT - L-KLS17-0635-FC-26-2
, L-KLS17-0635-FC-26-2
, Flat Kablolar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.