CABLE FLAT 10PIN 1.27mm 28AWG MULTICOLOR 1mt - L-KLS17-127-RFC-10-1
34,80₺
Vergiler Hariç: 29,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS17-127-RFC-10-1
- SKU: L-KLS17-127-RFC-10-1
Ürün Detayları
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-127-RFC |
| Kablo Serisi | UL2651 |
| Pin Sayısı | 10 Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| İletken boyutu | 7x0.127 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 AWG |
| Voltaj Değeri | 300 V |
| Kablo Rengi | Multi Color |