CABLE FFC/FPC 8POS 0.5MM 12" - MOLEX-0151660093
324,87₺
Vergiler Hariç: 270,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0151660093
- SKU: MOLEX-0151660093
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 151660093 |
| Kablo Serisi | N/A |
| Kablo Tipi | FFC, FPC |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| İletken boyutu | 0.035x0.3 mm |
| Toplam Uzunluk | 304.8 mm |
| Bağlantı Stili | Top On Both Side |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | N/A |
Etiketler:
CABLE FFC/FPC 8POS 0.5MM 12" - MOLEX-0151660093
, MOLEX-0151660093
, Flat Flexible Kablolar ve Jumperlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.