CABLE FFC FOLDING 50PIN 0.50mm LENGHT:200mm - 687750119002
256,19₺
Vergiler Hariç: 213,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 687750119002
- SKU: 687750119002
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-FFC |
| Kablo Serisi | UL20706 |
| Kablo Tipi | FFC, FPC, PRE-Folded |
| Pin Sayısı | 50 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| İletken boyutu | N/A |
| Toplam Uzunluk | 200 mm |
| Bağlantı Stili | Top On One Side, Bottom On Other |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | 60 V |
Etiketler:
CABLE FFC FOLDING 50PIN 0.50mm LENGHT:200mm - 687750119002
, 687750119002
, Flat Flexible Kablolar ve Jumperlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.