CABLE ASSY SMA-MHF1 3.937 - MH113-MH1RP-01BJ1-0100
809,38₺
Vergiler Hariç: 674,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MH113-MH1RP-01BJ1-0100
- SKU: MH113-MH1RP-01BJ1-0100
Ürün Detayları
| Kategori | Koaksiyel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | MH113 |
| Cinsi | Female To Female |
| Stil | SMA To Ipex Mhf1 |
| 1. Konnektörün Tipi | SMA Female Right Angle Plug |
| 2. Konnektörün Tipi | SMA Female Plug |
| Uzunluk | 100 mm |
| Kablo Sinyal Zayıflamaları | N/A |
| OD Coaxial Cable | 1.13 mm |
| Empedans | 50 Ohms |
| Maksimum Frekans | 3 GHz |
| Gövde Rengi | White |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+90 °C |