BUZZER WITH CIRCUIT 5V 2.4-KHZ SMT - SMB-1370A05
57,06₺
Vergiler Hariç: 47,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMB-1370A05
- SKU: SMB-1370A05
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SANCO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | N/A |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 2-5 V |
| Frekans | 2.4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | SMB |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12.8 mm |
| Genişlik | 12.8 mm |
| Yükseklik | 6.9 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.