BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 9V 4-KHZ THT - EPT-14A4009P050D
13,12₺
Vergiler Hariç: 10,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EPT-14A4009P050D
- SKU: EPT-14A4009P050D
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SANCO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 9 V |
| Voltaj Aralığı | 30 V |
| Frekans | 4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 3 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 7.6 mm |
| Seriler | EPT |
| Çap | 14 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6.5 mm |
Etiketler:
BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 9V 4-KHZ THT - EPT-14A4009P050D
, EPT-14A4009P050D
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.