BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 5V 4.1-KHZ SMT - PTS1117ALM-02
44,74₺
Vergiler Hariç: 37,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTS1117ALM-02
- SKU: PTS1117ALM-02
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 20 V |
| Frekans | 4.1 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 75 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | PTS |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | 9 mm |
| Yükseklik | 1.7 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.