BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 5V 4-KHZ THT - PT1470AHP-01
16,32₺
Vergiler Hariç: 13,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PT1470AHP-01
- SKU: PT1470AHP-01
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 20 V |
| Frekans | 4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 10 mm |
| Seriler | PT |
| Çap | 14 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.