BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 5V 25-KHZ PANEL MOUNT - PT4113AAP
55,48₺
Vergiler Hariç: 46,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PT4113AAP
- SKU: PT4113AAP
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 30 V |
| Frekans | 25 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 90 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | N/A |
| Çap | 41 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 12.4 mm |