BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 3V 4-KHZ SMT - PTS2311APM-0-REEL
50,64₺
Vergiler Hariç: 42,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTS2311APM-0-REEL
- SKU: PTS2311APM-0-REEL
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 3 V |
| Voltaj Aralığı | 40 V |
| Frekans | 4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | PTS |
| Çap | 23 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 11.1 mm |
Etiketler:
BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 3V 4-KHZ SMT - PTS2311APM-0-REEL
, PTS2311APM-0-REEL
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.