BUZZER PIEZO WITH CIRCUIT 23mm 12V 3.5-KHZ THT - PB2398A12NP
61,70₺
Vergiler Hariç: 51,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PB2398A12NP
- SKU: PB2398A12NP
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Voltaj Aralığı | 3-20 V |
| Frekans | 3.5 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 30cm |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 15 mm |
| Seriler | PB |
| Çap | 23 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 9.8 mm |
Etiketler:
BUZZER PIEZO WITH CIRCUIT 23mm 12V 3.5-KHZ THT - PB2398A12NP
, PB2398A12NP
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.