BUZZER PIEZO WITH CIRCUIT 12V 4-KHZ SMT - PBS1778A12PM-01
66,69₺
Vergiler Hariç: 55,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PBS1778A12PM-01
- SKU: PBS1778A12PM-01
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Voltaj Aralığı | 3-20 V |
| Frekans | 4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 83 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | PBS |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 17 mm |
| Genişlik | 17 mm |
| Yükseklik | 7.8 mm |
Etiketler:
BUZZER PIEZO WITH CIRCUIT 12V 4-KHZ SMT - PBS1778A12PM-01
, PBS1778A12PM-01
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.