BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.5-KHZ THT - MB9650B05NP
43,39₺
Vergiler Hariç: 36,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MB9650B05NP
- SKU: MB9650B05NP
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 3-7 V |
| Frekans | 2.5 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 80 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 25 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Seriler | MB |
| Çap | 9.6 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.