BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.3-KHZ THT - MB1295A05NP
24,42₺
Vergiler Hariç: 20,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MB1295A05NP
- SKU: MB1295A05NP
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Empedans | N/A |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Frekans | 2.3 kHz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | MB |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 9.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.