BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 12V 3.1-KHZ THT - MB1275B12NP
23,00₺
Vergiler Hariç: 19,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MB1275B12NP
- SKU: MB1275B12NP
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Voltaj Aralığı | 9-15 V |
| Frekans | 3.1 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 83 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 7.6 mm |
| Seriler | MB |
| Çap | 12 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.5 mm |