BRIDGE RECT 1PHASE 600V 15A GBU - GBU15J-BP
43,74₺
Vergiler Hariç: 36,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GBU15J-BP
- SKU: GBU15J-BP
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-GBU |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 15 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |