BOX HEADER LOCKED 26PIN(2x13) 2.54mm THT V/T MALE - 5EH1SDDNN-26G01AL-00
24,92₺
Vergiler Hariç: 20,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5EH1SDDNN-26G01AL-00
- SKU: 5EH1SDDNN-26G01AL-00
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | EDH1 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 26 (2x13) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 10.5 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash 10U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER LOCKED 26PIN(2x13) 2.54mm THT V/T MALE - 5EH1SDDNN-26G01AL-00
, 5EH1SDDNN-26G01AL-00
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.