BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT V/T MALE - DS1011-06-10SBT1A7
6,34₺
Vergiler Hariç: 5,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1011-06-10SBT1A7
- SKU: DS1011-06-10SBT1A7
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1011-06 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 28 mm |
| Lock Dim | 7.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Selecti ve Gold Flash |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -0°C~+85 °C |
Etiketler:
BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT V/T MALE - DS1011-06-10SBT1A7
, DS1011-06-10SBT1A7
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.