BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT R/A MALE - DS1013-01-10RSIB-B
13,33₺
Vergiler Hariç: 11,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1013-01-10RSIB-B
- SKU: DS1013-01-10RSIB-B
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1013-01 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 19.4 mm |
| Lock Dim | 7.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT R/A MALE - DS1013-01-10RSIB-B
, DS1013-01-10RSIB-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.