BOX HEADER 8PIN(2x4) 2.00mm THT V/T MALE BLACK - DS1014-08SF1B
9,84₺
Vergiler Hariç: 8,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1014-08SF1B
- SKU: DS1014-08SF1B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1014 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 5.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 8PIN(2x4) 2.00mm THT V/T MALE BLACK - DS1014-08SF1B
, DS1014-08SF1B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.