BOX HEADER 50PIN(2x25) 2.54mm SMT V/T MALE BLACK - DS1013-50MSISR-B
77,77₺
Vergiler Hariç: 64,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1013-50MSISR-B
- SKU: DS1013-50MSISR-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1013 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 50 (2x25) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 8.8 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 50PIN(2x25) 2.54mm SMT V/T MALE BLACK - DS1013-50MSISR-B
, DS1013-50MSISR-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.