BOX HEADER 40PIN(2X20) 2.54MM SMT V/T LONG PIN 21M - L-KLS1-202K1-40-T-B-21X9
40,15₺
Vergiler Hariç: 33,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202K1-40-T-B-21X9
- SKU: L-KLS1-202K1-40-T-B-21X9
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202K1 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 40 (2x20) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 8.8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8u" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |