BOX HEADER 20PIN(2x10) 1.27MM SMT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202C-20-T-B
22,02₺
Vergiler Hariç: 18,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202C-20-T-B
- SKU: L-KLS1-202C-20-T-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BUNDLE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Profil Yüksekliği | 4.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 20PIN(2x10) 1.27MM SMT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202C-20-T-B
, L-KLS1-202C-20-T-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.