BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A MALE BLACK - DS1013-16RSIB-B-0
5,93₺
Vergiler Hariç: 4,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1013-16RSIB-B-0
- SKU: DS1013-16RSIB-B-0
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1013 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 9 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A MALE BLACK - DS1013-16RSIB-B-0
, DS1013-16RSIB-B-0
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.