BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A MALE BLACK - BH1R-16GBOOA-U
12,11₺
Vergiler Hariç: 10,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BH1R-16GBOOA-U
- SKU: BH1R-16GBOOA-U
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BH1R |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 9 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A MALE BLACK - BH1R-16GBOOA-U
, BH1R-16GBOOA-U
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.