BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.00mm THT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202B-16-S-B
10,69₺
Vergiler Hariç: 8,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202B-16-S-B
- SKU: L-KLS1-202B-16-S-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202B |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 5.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.00mm THT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202B-16-S-B
, L-KLS1-202B-16-S-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.