BOX HEADER 15PIN(2x15) 2.00mm THT R/A MALE BLACK - L-KLS1-202B-30-R-B
15,21₺
Vergiler Hariç: 12,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202B-30-R-B
- SKU: L-KLS1-202B-30-R-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202B |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 15 (2x15) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 5.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 15PIN(2x15) 2.00mm THT R/A MALE BLACK - L-KLS1-202B-30-R-B
, L-KLS1-202B-30-R-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.