BOX HEADER 14PIN (2x7) 2.54mm THT V/T MALE BLACK
7,72₺
Vergiler Hariç: 6,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5BH1SDD88-14G05AL-00
- SKU: 5BH1SDD88-14G05AL-00
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5BH1SDD88 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 9 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.