DIODE TVS 400W 7-12V GENERAL PURPOSE SMD
38,35₺
Vergiler Hariç: 31,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDSOT23-SM712
- SKU: CDSOT23-SM712
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | BOURNS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 7 ~ 12 V |
| Ters Akım | 1 ~ 20 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 17 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 400 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |