BLUETOOTH IC RF v5.0 2.4Ghz QFN24 - TLSR8232F128ET24A
74,18₺
Vergiler Hariç: 61,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLSR8232F128ET24A
- SKU: TLSR8232F128ET24A
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | TELINK SEMICONDUCTOR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFN24 |
| Besleme Voltajı | 1.9 to 3.6 V |
| Modülasyon | FSK, GFSK, MSK |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
BLUETOOTH IC RF v5.0 2.4Ghz QFN24 - TLSR8232F128ET24A
, TLSR8232F128ET24A
, RF & Mikrodalga Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.