BK946S ÖN ISITMA İSTASYONU 400W
6.338,77₺
Vergiler Hariç: 5.282,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK946S ISITMA İSTASYONU
- SKU: BK946S ISITMA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Isıtma İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 400 W |
| Sıcaklık (Min) | 50 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 350 °C |
| Uzunluk | 120 mm |
| Genişlik | 120 mm |
| Yükseklik | 120 mm |
| Ağırlık | 1.3 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.