BK2600 INTELLİGENT YÜKSEK FREKANS HAVYA İSTASYONU
18.698,57₺
Vergiler Hariç: 15.582,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK2600 HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK2600 HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | BK2600 |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 420 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 2.5 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.