BATTERY LITHIUM 3.7V 2200mA EEMB - LIR18650-2200
300,73₺
Vergiler Hariç: 250,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LIR18650-2200
- SKU: LIR18650-2200
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 2200 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 18.2 mm |
| Yükseklik | 64.5 mm |
Etiketler:
BATTERY LITHIUM 3.7V 2200mA EEMB - LIR18650-2200
, LIR18650-2200
, Şarj Edilebilir Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.