BATTERY LİTHIUM 3.6V 9000mA EEMB - ER26500
570,44₺
Vergiler Hariç: 475,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ER26500
- SKU: ER26500
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | C |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 9000 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.6 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26.2 mm |
| Yükseklik | 50 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.