BATTERY LI-POLYMER 3.7V 4350mAh WITH CONNECTOR 3P - GSP5567100
907,65₺
Vergiler Hariç: 756,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GSP5567100
- SKU: GSP5567100
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Nominal Kapasite | 4350 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 5.6 mm |
| Genişlik | 67.5 mm |
| Yükseklik | 100.5 mm |
Etiketler:
BATTERY LI-POLYMER 3.7V 4350mAh WITH CONNECTOR 3P - GSP5567100
, GSP5567100
, Şarj Edilebilir Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.