BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1800MAH 2PİN W CONNECTOR - PX103450
315,94₺
Vergiler Hariç: 263,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PX103450
- SKU: PX103450
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 1800 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 34 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
Etiketler:
BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1800MAH 2PİN W CONNECTOR - PX103450
, PX103450
, Şarj Edilebilir Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.