BATTERY HOLDER 2032 COIN CELL SMT 1.118" - 1058
79,89₺
Vergiler Hariç: 66,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1058
- SKU: 1058
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Dot Ölçüsü | 0.48x0.48 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Sürücü Entegresi | NT7107, NT7108 |
| Görüntüleme Alanı | 72x40 mm |
| LCD Modu | STN Negative Blue |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 6:00 |
| Dış Uzunluk | 93 mm |
| Dış Genişlik | 70 mm |
| Dış Yükseklik | 14.6 mm |