BATTERY 3V LITTIUM GREAT POWER - CR1632
15,15₺
Vergiler Hariç: 12,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR1632
- SKU: CR1632
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR1632 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 137 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 16 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.