BATTERY 3V LITTIUM 600mA PINSIZ EEMB - CR2450H
41,09₺
Vergiler Hariç: 34,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR2450H
- SKU: CR2450H
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2450 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 600 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 24.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.