BATTERY 3V 1000MAH LITHIUM GPB - CR2477
69,68₺
Vergiler Hariç: 58,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR2477
- SKU: CR2477
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2477 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 950 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 24.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.7 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.