BATTERY 3.7V 1900mAh NTC+CONN.+CABLE - LP103450-NTC
579,39₺
Vergiler Hariç: 482,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LP103450-NTC
- SKU: LP103450-NTC
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Prismatic |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Nominal Kapasite | 1900 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Yükseklik | 52.5 mm |
Etiketler:
BATTERY 3.7V 1900mAh NTC+CONN.+CABLE - LP103450-NTC
, LP103450-NTC
, Şarj Edilebilir Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.