BATTERY 3.6V 600MAH WITH 3CM CABLE AND SOCKET - NI-MH-AAA600MAH-3CM
136,55₺
Vergiler Hariç: 113,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NI-MH-AAA600MAH-3CM
- SKU: NI-MH-AAA600MAH-3CM
Ürün Detayları
| Kategori | Ni-Mh Piller |
| Üretici Firma | BETTERPOWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AAA |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 600 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.6 V |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 46.5 mm |
| Yükseklik | 32.5 mm |
Etiketler:
BATTERY 3.6V 600MAH WITH 3CM CABLE AND SOCKET - NI-MH-AAA600MAH-3CM
, NI-MH-AAA600MAH-3CM
, Şarj Edilebilir Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.