BATTERY Lİ-POLYMER 7.4V 2700MAH 2S1P 20C W CONN
2.493,99₺
Vergiler Hariç: 2.078,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PX2700XL2S
- SKU: PX2700XL2S
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Connector |
| Pin Sayısı | 3+2 Pins |
| Nominal Kapasite | 2700 mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4 V |
| Uzunluk | 105 mm |
| Genişlik | 37 mm |
| Yükseklik | 19.4 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.