BATTERY Lİ-POLYMER 7.4V 2200MAH 2S1P 30C W CONN
1.871,98₺
Vergiler Hariç: 1.559,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PX2200HP2S
- SKU: PX2200HP2S
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Connector |
| Pin Sayısı | 3+2 Pins |
| Nominal Kapasite | 2200 mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4 V |
| Uzunluk | 107.5 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Yükseklik | 17.8 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.