ASPİLSAN INR18650 A28 2800MAH ŞARJ EDİLEN PİL
217,32₺
Vergiler Hariç: 181,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: INR18650 A28 3.7V
- SKU: INR18650 A28 3.7V
Urun Detaylari
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | ASPİLSAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | 18650 |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 2800 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 18.4 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.