BARBED DISTANCE SNAP LOCK H=19.0mm NATURAL - L-KLS8-0238-LPT-19
10,55₺
Vergiler Hariç: 8,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0238-LPT-19
- SKU: L-KLS8-0238-LPT-19
Urun Detaylari
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0238 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 19 mm |
| Şasi PCB | 4.8 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon |
| Renk | Natural |