BARBED DISTANCE SNAP LOCK 5.00mm WHITE 3.00mm - L-KLS8-0234-BLG-05
2,26₺
Vergiler Hariç: 1,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0234-BLG-05
- SKU: L-KLS8-0234-BLG-05
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0234 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 5 mm |
| Şasi PCB | 3 mm |
| Üst PCB | 3 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |