BARBED DISTANCE SNAP LOCK 12.70mm WHITE 4.80mm - L-KLS8-0201-CS-0813
4,21₺
Vergiler Hariç: 3,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0201-CS-0813
- SKU: L-KLS8-0201-CS-0813
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0201 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 12.7 mm |
| Şasi PCB | 4.8 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | White |